Horoskop dzienny na 26 lipca

Horoskop dzienny na 26 lipca (© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sprawdź swój horoskop dzienny na 26 lipca. Zobacz, co przepowiadają Ci gwiazdy. Być może ciekawe spotkanie, udany weekend, spotkanie z tajemniczym nieznajomym, który zawróci Ci głowie, a może dosięgnie Cię strzała amora?

Horoskop dzienny - Baran, 21.03-19.04
Weekend bez stresów zapewni Ci towarzystwo Skorpiona. Małomówny, spokojny i wie, o czym marzysz. Odwtorku więcej obowiązków i roboty, ale bez przesady!

Horoskop dzienny - Rak, 22.06-22.07
Zapowiada się przyjemny tydzień, z dłuższym wypoczynkiem na horyzoncie. Do środy zapnij na ostatni guzik zobowiązania. Baran nie ma zastrzeżeń do Twoich decyzji.

Horoskop dzienny - Waga, 23.09-22.10
Pomyłka (?) Strzelca to Twoja szansa! Dogadacie się jeszcze w tym tygodniu, potem musicie poszukać sojuszników. Pomysł szefa nie wprawi Cię w zachwyt.

Horoskop dzienny - Koziorożec, 22.12-19.01
Nie wszystko od razu wróci wstare koleiny. Ktoś, komu zależy na Twojej sympatii, może jednak wprowadzić Cię w błąd i wykorzystać do swoich celów. Wystarczy dobrze słuchać…

Horoskop dzienny - Byk, 20.04-20.05
Pogoda dla inwestycji dopiero w końcu sierpnia. Teraz pilnuj porządku w papierach i korzystaj z uroków lata. Kondycja przyda się nie tylko w konfrontacji z wysportowaną rodziną.

Horoskop dzienny - Lew, 23.07-22.08
Życie osobiste wcale nie przywiędło, masz tylko na pewne sprawy nieco inne spojrzenie niż partner. W pracy spokój. Koziorożec dopiero nabiera rozpędu.

Horoskop dzienny - Skorpion, 23.10-21.11
Dobry czas na odnowienie znajomości, z którą wiązałeś kiedyś duże nadzieje. Obowiązki Wodnika i tak spadną na Ciebie, więc nie szarp się bez sensu… Lew Ci sprzyja.

Horoskop dzienny - Wodnik, 20.01-18.02
Dobry czas na urlop, jeśli jednak nie możesz skorzystać z wakacji, nie zaniedbuj okazji do relaksu. Pod koniec tygodnia zaskakująca propozycja Byka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta, 21.05-21.06

Oznaki lekkiego zmęczenia ustąpią już w poniedziałek. Czasu na roztkliwianie się (nad sobą) masz mało. Nowa oferta okaże się równie intrygująca, jak poprzednia.

Horoskop dzienny - Panna, 23.08-22.09
Z nowego rozdania możesz skorzystać także Ty, podwarunkiem zmniejszenia wymagań. Letnia oferta Ryby warta jest rozważenia. To dobry pomysł na odzyskanie sił.

Horoskop dzienny - Strzelec, 22.11-21.12
Nowy miesiąc zacznij od uporządkowania starych nieporozumień. Milczenie zostało odczytane jako przyzwolenie, a nie o to chodziło. Ostrożnie z wydatkami!

Horoskop dzienny - Ryby, 19.02-20.03
Bliscy nie spełnili oczekiwań, poczujesz się rozczarowany. Niech to będzie nauczka na przyszłość. Życzliwy Lew poprze Cię w pracy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!