Wybierz region

Wybierz miasto

  30 SPOTKANIE KOBIET Z PASJĄ - O zdrowie zadbaj sam !

  Restauracja Country Łuszczów
  Łęczna, ul. Łuszczów-Kolonia/79

  19:00 Środa, 13 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Jak być zdrowym i pełnym sił -Barbara Aoun opowie o swojej pasji i drodze do zdrowego stylu życia o tym dlaczego zakochała się w produktach Forever Living Product !
  21 wiek, coraz bardziej zatrute powietrze , żywność nafaszerowana chemia , warzywa. I owoce pełne pestycydow ! Kosmetyki pełne chemicznych składnikow , o coraz bardziej dziwnych nazwach ! Zaczynamy myśleć o tym , kiedy czujemy ze coś nie tak dzieje się organizmie, czasami za poźno. Aloes to cudowna roślina , znana od wiekow ,najważniejszy Product firmy Forever Living Product , roślina ktorej działanie jest doceniane przez miliony osob na całym świecie ! O pozytywnych skutkach picia miąższu aloesowego, o tym jakie właściwości aloesu sprawiają , że jest on naturalnym środkiem wpływającym na zdrowie i urodę oraz dlaczego produkty i kosmetyki Forever są tak cenione i używane przez miliony osob, opowie Barbara.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ