Wybierz region

Wybierz miasto

  49 Spotkanie Kobiet z Pasją -Dźwiękami, wytrzep z siebie śmieci!

  Restauracja Country Łuszczów
  Łęczna, ul. Łuszczów-Kolonia/79

  18:00 - 21:00 Wtorek, 12 września

  • Wstęp wolny

  Na relaks przy dźwiękach bębna, w towarzystwie kamertonow, dzwonkow, mis i grzechotek zaprasza Katarzyna Kędzierska.
  By zakończyc lato dobrze, by zacząć jesień pięknie.. by żyć lżej, pozytywniej, by nasza pasja, radość miała więcej miejsca w nas..
  Niskie tony bębna „wytrzepią” z Ciebie „śmieci", smutne myśli, zwątpienia, lęk - tak jak trzepaczka kurz z dywanu. Pozwolą Ci odetchnąć z ulgą i zrelaksować się głęboko.
  Harmonijne dźwięki kamertonow gamy Solfeggio pobudzą wyobraźnię. Być może „przeniesiesz się” do pięknego miejsca na łonie natury, ktore daje regenerację sił i podsuwa genialne pomysły. Być może sięgniesz do odległych czasow i przypomnisz sobie dziecięce marzenia, ulubione zabawy czy to, co jest Twoją wewnętrzną siłą. Być może …
  Sprawdź jak na Ciebie zadziałają dźwięki tych niezwykłych instrumentow. Przeznacz na to cały wieczor. Niektorzy bowiem reagują sennością, inni po koncercie czują się wypoczęci i pełni wigoru. Każda reakcja jest w porządku i wyda dla Ciebie dobre plony.
  Zapraszamy serdecznie!
  WSTĘP WOLNY

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ