Wybierz region

Wybierz miasto

  Drugie Urodziny Kobiet Z Pasją!

  Restauracja Country Łuszczów
  Łęczna, ul. Łuszczów-Kolonia/79

  17:00 Sobota, 12 marca

  • 20zł

  Zapraszamy serdecznie na 2 Urodziny Kobiet z Pasją!

  Dla nas jest to bardzo ważne i emocjonujące wydarzenie. Organizujemy je już po raz drugi. W ubiegłym roku była super feta, piękny koncert i świetna zabawa. W tym roku będzie rownie wspaniale!
  W programie wieczoru będzie oczywiście ogromny tort dla wszystkich.

  Przygotowujemy wystawę zdjęć Doroty Sitkowskiej, ale takich ktorych jeszcze nie znacie. Dorota od roku fotografuje Kobiety z pasją, a na urodzinach zaprezentuje swoje autorskie zdjęcia, ktore jeszcze nie nie były publikowane.
  Będzie można obejżeć kilka obrazow spod pędzla Majki Zuzańskiej. 8 marca będzie otwarcie mini wystawy obrazow w Restauracji Country z Artystką i zostaną one z nami na urodziny i jeszcze przez jakiś czas:)
  Głownym punktem programu będzie Koncert Łukasza Jemioły, bardzo obiecującego Artysty młodego pokolenia, już z wieloma sukcesami i nagrodami. Rozpoznawalność zdobył występując w drugiej edycji programu TVN „X Factor”. Niedawno wydał swoj pierwszy solowy album pod tytułem „ Jemioła”. Płyta w
  klimacie folk, blues i temu podobne. Spotkanie z Jemiołą na koncercie, to podobno luźne spotkanie z piosenkami w
  tle, ale o tym przekonamy się 12 marca.
  Koncert przewidziany jest ok godz. 18'00.
  Wejściowką tego wieczoru będzie cegiełka za kwotę 20zł.
  Cały dochod ze sprzedaży cegiełek będzie przekazany Rodzicom Wiktorka Cabana, na pomoc w ratowaniu jego zdrowia i życia.
  Zapraszamy z całego serca do świętowania razem z nami i dziękujemy już za to, że chcecie ten wieczor spędzić z nami. To dla nas bardzo ważne:)
  Dziękujemy rownież z gory, w imieniu Rodzicow Wiktora, za okazaną pomoc:)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ