Wybierz region

Wybierz miasto

  Jacek Fedorowicz w bibliotece

  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej
  Łęczna, ul. Bożnicza/21

  12:00 Wtorek, 3 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Dyskusyjny Klub Książki „Pod Rożą” Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej serdecznie zaprasza na spotkanie z Jackiem Fedorowiczem.

  Jacek Fedorowicz – znany z wielu kultowych filmow i programow aktor, satyryk, dziennikarz, tworca audycji radiowych i telewizyjnych, autor tekstow, rysownik- karykaturzysta.
  Był jednym z założycieli (m. in. ze Zbigniewem Cybulskim i Bogumiłem Kobielą) studenckiego teatru Bim-Bom. W telewizji wspołtworzył z Jerzym Gruzą programy rozrywkowe. Jako wspołautor radiowego magazynu 60 minut na godzinę wykreował słynną postać Kolegi Kierownika. Szczegolnie pamiętany z „drugoobiegowego” satyrycznego Dziennika Telewizyjnego.
  Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego przy wsparciu finansowym i merytorycznym Instytutu Książki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ