Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert z kolacją - Wesoło i niewesoło o uczuciach z Jemiołą!

  Restauracja Country Łuszczów
  Łęczna, ul. Łuszczów-Kolonia/79

  17:00 Niedziela, 12 lutego

  • 87zł

  WALENTYNKI tuż, tuż!
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA WIECZOR Z KONCERTEM
  ŁUKASZA JEMIOŁY TRIO
  Urszula Czerniak - kontrabas
  Tomasz Deutryk - perkusja
  Łukasz Jemioła – gitara i śpiew
  w repertuarze:
  PIOSENKI WESOŁE I NIEWESOŁE O UCZUCIACH
  To dla ducha, a dla ciała RESTAURACJA COUNTRY
  przygotuje dla Państw wspaniałe menu na kolację
  z deserem i kieliszkiem wina dla każdego!
  Przystawka, danie głowne i deser, będą dla Państwa niewątpliwie wspaniałą ucztą, a kieliszek wina zwieńczeniem doznań smakowych.

  Łukasz Jemioła, to bardzo utalentowany i utytułowany lubelski muzyk. Jest wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstow -od lat czynnie koncertuje, odnosząc sukcesy na międzynarodowych i ogolnopolskich festiwalach muzycznych. Występ w programie X Factor (TVN) w 2012 roku przysporzył mu dodatkowych fanow. Jego repertuar Disco Solo, gdzie śpiewa piosenki disco polo w poetycki sposob, robi furorę. Jest częstym gościem Halo Kultura, gdzie na żywo w radio prezentuje swoje utwory. Kocha Beatlesow i znakomicie czuje się w ich repertuarze. Laureat konkursow piosenki Marka Grechuty, a w lecie ubiegłego roku miał świetny występ z Marylą Rodowicz na Grechuta Festival 2016 Koncert Inauguracyjny Bursztynowe Serce Szczerozłote. Uczestnik urodzinowego koncertu dla Marcina Rożyckiego Radia Lublin. Laureat Teatru Polskiego Radia. Występuje rownież z Federacją Lubelskich Bardow. Ostatnio wziął udział w projekcie Album Rodzinny, ktory odniosł wspaniały sukces. Nagrał swoją solową płytę „Jemioła”.
  Jego ciepły głos wręcz hipnotyzuje słuchaczy, a improwizacja muzyczna i świetny kontakt z publicznością, zapewniają z występow Łukasza niezapomniane przeżycia.
  12 lutego w restauracji Country, wystąpi w TRIO z Urszula Czerniak - kontrabas
  i Tomasz Deutryk – perkusja, to rownież niezwykli i wspaniali muzycy, ktorzy, są rownie utalentowanymi muzykami, a każdy z nich jest niezwykle wartościową indywidualnością.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ