Wybierz region

Wybierz miasto

  Sławomir Pogonowski - "Jak to działa"

  Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej
  Łęczna, ul. Górnicza/12

  Od 19.12.2016 do 13.01.2017

  • Brak informacji o cenie

  CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej
  zaprasza na wystawę "Jak to działa"

  Sławomir Pogonowski z naszym miastem jak i z GKS Gornik Łęczna związany jest od ponad 30 lat. Niegdyś był czynnym zawodnikiem, zaś od wielu lat jest trenerem (głownie) zespołow młodzieżowych, z ktorymi osiągnął wiele sukcesow.
  Majsterkowanie tak naprawdę stało się jego pasją od ponad roku i wszystkie prezentowane prace powstały w tym okresie. Co prawda już wcześniej wykonywał coś podobnego, ale zabrakło kontynuacji i woli dzia-łania. Teraz traktuję to bardziej serio, wykorzystując niemal każdą wolną chwilę, by stworzyć coś nowego.
  Głownym tematem wystawy są ozdoby ogrodowe w formie rożnorodnych wiatrakow. Autor ma na-dzieję, że prace, ktore po raz pierwszy ujrzą światło dzienne zaciekawią zwiedzających, ktorzy zdecy-dują się na obejrzenie tej niecodziennej ekspozycji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ