Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty - Kobiety i Mężczyźni- jak tworzyć prawdziwe relacje?

  Restauracja Country Łuszczów
  Łęczna, ul. Łuszczów-Kolonia/79

  18:30 - 21:30 Poniedziałek, 16 października

  • Wstęp wolny

  KOBIETY I MĘŻCZYŹNI – JAK TWORZYĆ PRAWDZIWE RELACJE?
  Jeśli czujesz, że chciałabyś/chciałabyś stworzyć satysfakcjonujący związek, lub ożywić ten w ktorym jesteś obecnie – zapraszamy na warsztaty „Kobiety i Mężczyźni – jak tworzyć prawdziwe relacje?”. Zdarza się, że zmieniamy partnera a w nowym związku jest bardzo podobnie. Wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas ciągle te same bardzo podobne sytuacje. Chcemy stworzyć udany związek a tu ciągle przyciągamy “nie tych” czy “ nie te”. Pokażemy Wam narzędzia, dzięki ktorym będziecie mogli tworzyć świadome relacje oparte na autentyczności. Opowiemy o swojej drodze do tworzenia satysfakcjonujących relacji.
  Spotkanie poprowadzą Konrad Krużmanowski oraz Dorota Pawelec.
  Metoda, ktorą pracujemy nazywa się „Szkoła Tworzenia”. Przyniosła ją do Polski jej odkrywczyni Ania Brandysiewcz, nauczycielka z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, gdzie od wielu lat prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, w uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.
  Dzięki pracy metodą Procesu Tworzenia możemy zmienić nasze życie, poprzez zmianę naszych przekonań. Odnaleźć w nas spokoj, radość i wydobyć nasz potencjał do tworzenia tego, co naprawdę w sercu pragniemy stworzyć zarowno na niwie relacji jak i zawodowej.
  Spotkanie odbędzie się w Restauracji „County” w Łuszczowie dnia 16 października godz 18.30 w ramach cyklicznych spotkań „Kobiety z pasją”. Na spotkanie zapraszamy oczywiście Panow i Panie. WSTĘP WOLNY!
  Możecie o tym poczytać rownież na Babski Blues http://www.babskiblues.pl/kobiety-mezczyzni-tworzyc-prawdziwe-relacje/
  A teraz słow kilka o prowadzących.
  Konrad jest nauczycielem metody Procesu Tworzenia, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje rownież mężczyznom w bardziej świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser, adoptuje narzędzia Procesu Tworzenia do kręcenia filmow w sposob bardziej prawdziwy, wypływający z potrzeb serca. Wspołtworca warsztatow aktorskich tą metodą. Prywatnie mąż i ojciec trojki dzieci.
  Dorota jest autorką platformy „Babski blues”, pisze teksty o własnym rozwoju, relacjach damsko-meskich, przeprowadza wywiady. Z metodą Procesu tworzenia zetknęła się po raz pierwszy 3 lata temu przeprowadzając wywiad z jej tworczynią Anią Brandysiewicz. Wspołtworzy Fundację Życie Od Nowa, ktorej misją jest pomoc tym ktorzy znaleźli się w sytuacji choroby czy wypalenia zawodowego i chcieliby zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Prywatnie jestem mamą trojki Dzieciaczkow.
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ