Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa akwareli Urszuli Tomasiak

  Centrum Kultury w Łęcznej
  Łęczna, ul. Obrońców Pokoju/1

  Od 24.10.2016 do 13.11.2016

  • Brak informacji o cenie

  URSZULA TOMASIAK

  Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie, Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS (magister pedagogiki w zakresie wychowania przedszkolnego, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii) oraz Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS (Podyplomowe Studia Wychowania Plastycznego). Nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog, dyrektor lubelskich przedszkoli, wykładowca (WPiP UMCS, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie), plastyk. Autorka artykułow: Ekspresja dziecka przedszkolnego w świetle koncepcji integracyjnej (1999), Wstępna diagnoza dzieci (ryzyka dysleksji) w przedszkolu (2001), Ekspresja dziecka przedszkolnego w integracyjnym modelu edukacji (2002), Emocjonalność dziecka zahamowanego psychoruchowo w okresie średniego dzieciństwa a jego funkcjonowanie społeczne (2006) oraz eseju O tworczości malarskiej prof. zw. dr hab. S.L. Popka (2013).

  Maluje głownie w technice akwarelowej. Preferowaną tematyką jej tworczości są kwiaty. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, w tym m.in. w cyklu wystaw związanych z Ogolnopolskim Biennale Tworczości Plastycznej Nauczycieli w Lublinie.

  Od wielu lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastykow z siedzibą w Lublinie. Od 2012 r. pełni funkcję prezesa tego Stowarzyszenia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ