Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa fotograficzna „Ja Modelka”

  Gminny Dom Kultury w Cycowie
  Cyców, ul. Chełmska/4, +48 82 567 76 20

  Od 2.12.2015 do 18.12.2015

  • Brak informacji o cenie

  Od dnia 2 grudnia w Gminnym Domu Kultury w Cycowie można oglądać wystawę fotografii pt. „Ja Modelka”. Prezentowana ekspozycja jest częścią multimedialnego projektu „Potrafisz” realizowanego przez Fundację Fuga Mundi z Lublina.

  Celem projektu jest upowszechnianie pozytywnych postaw społecznych wobec osob niepełnosprawnych i propagowanie wiedzy dotyczącej niepełnosprawności.
  Prezentowane fotografie przedstawiają osoby z rożnymi rodzajami niepełnosprawności wraz z Celebrytami wśrod ktorych byli: Zbigniew Wodecki, Krzysztof Cugowski, Ewelina Flinta, Marcin Wojcik, Karol Strasburger, Dariusz Michalczewski, Stefan Friedmann, Leszek Mądzik, Tadeusz Sznuk, Łukasz Zagrobelny, Jerzy Zelnik i inni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ