Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa malarstwa Teresy Stasiak "Pomiędzy

  Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej
  Łęczna, ul. Górnicza/12

  Od 20.04.2018 do 18.05.2018

  • Brak informacji o cenie

  Wystawa malarstwa Teresy Stasiak "Pomiędzy

  Teresa Stasiak
  Ukończyła studia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz na Wydziale Artystycznym UMCS Lublin. Jest członkiem ZPAP, Stowarzyszenia Tworcow Kultury "Paleta" w Krasnymstawie oraz Towarzystwa Przyjacioł Sztuk Pięknych w Lublinie. Należy do grupy artystow malarzy wprowadzanych w tajniki sztuki przez Pana mgr Macieja Bijasa. Zajmuje się malarstwem sztalugowym. Tworzy w technice akrylu. Uczestniczy w plenerach krajowych i międzynarodowych.

  Bierze udział w konkursach malarskich i przeglądach sztuki. Najważniejsze osiągnięcie - Grand Prix w Międzynarodowym Konkursie Malarskim "Zadra" organizowanym przez galerię Zadra w Warszawie w 2010 r. Swoje prace prezentowała na 16 wystawach indywidualnych i ponad 40 zbiorowych.

  POMIĘDZY to tytuł cyklu obrazow stanowiących obecną wystawę, stworzonych w latach 2016-2017. Tematem przewodnim przedstawianych prac są interaktywne relacje wielorakich przestrzeni we wszechświecie. Ich symbole - płaszczyzny rywalizując o dominację tworzą osnowę prac i najważniejsze jest to co dzieje się pomiędzy nimi, co tworzy klimat i nadaje smak.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ