Weź udział w konkursie - wygraj bezpłatny wniosek o dofinansowanie

2014-06-30 15:15:32

Uczestnikiem konkursu może być każda organizacja pozarządowa z województwa lubelskiego, która chciałaby zrealizować swoje cele statutowe przy pomocy środków zewnętrznych takich jak dotacje.
Dla Zwycięzcy przewidziane są nagrody w postaci:
• przeanalizowania dostępnych oraz przyszłych naborów wniosków pod kątem uzyskania dofinansowania na zgłoszony w formularzu projekt,
• przygotowania dokumentów do wybranego naboru – co skutkuje możliwością pozyskania dotacji na realizację projektu;
• doradztwa jak przygotować się do podpisania umowy o dofinansowanie.

Jedyne co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie to - zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy (ankietę zgłoszeniową) - oba dokumenty są do pobrania na stronie www.ascendconsulting.pl w zakładce „Konkurs NGO 2014” . W formularzu należy opisać ciekawy pomysł na projekt oraz uzasadnić, dlaczego właśnie ten wniosek powinien zostać wybrany.
Na zgłoszenia czekamy w terminie od 01.07.2014 do 15.07.2014. Wypełniony formularz prosimy przesyłać na adres: kinga@ascendconsulting.pl - w temacie maila KONKURS NGO.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów.


Zespół Ascend Consulting

Jesteś na profilu kinga.ascend - stronie mieszkańca miasta Łęczna. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj